Discleen extra - dezinfekce/nástroje a povrchy 1l

Kód: 1120030
341 Kč –14 %
Discleen extra
341 Kč –14 % 290,09 Kč / ks 239,74 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Discleen extra - dezinfekce/nástroje a povrchy
Baleni: 1l
Číslo produktu: 1120030

Detailní informace

Detailní popis produktu

Discleen extra

Vhodný pro manuální dezinfekci a čištění nástrojů, pomůcek a povrchů zdravotnických prostředků. Přípravek je kompatibilní s mnoha druhy materiálů, jako je nerezová ocel, barevné kovy a jejich slitiny, pochromované a smaltované povrchy, sklo, porcelán a plastické hmoty

Účinnost
Baktericidní, virucidní na BVDV/ Vaccinia / MVA, mykobaktericidní , fungicidní
Pro získání více informací o mikrobiologické účinnosti a expoziční době kontaktujte zástupce společnosti Schülke.

Informace k použití:
Pro dezinfekci a čištění nástrojů se ředí vodou o teplotě 20-25 °C na požadovanou koncentraci. Nástroje určené k reprocessingu se ponoří do připraveného roztoku tak, aby byly zcela ponořené a roztokem byly naplněné všechny duté části po stanovenou dobu expozice. Po expozici a následném čištění se nástroje vyjmou z roztoku a důkladně se opláchnou pitnou vodou. Plochy zdravotnických prostředků a pomůcek lze dezinfikovat a čistit také pomocí otěru. Silně znečištěné plochy se nejprve mechanicky očistí a potom dezinfikují. Přípravek není vhodný pro závěrečnou dezinfekci kritických a semikritických zdravotnických prostředků.

Zvláštní upozornění:
Určeno pro profesionální použití. Nedoporučuje se míchat s jinými přípravky či detergenty. Není kompatibilní s přípravky na bázi aldehydů. Nepoužívejte na silikon a latex, polykarbonát, měkčené PVC a přírodní i syntetické gumy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: